Warunki współpracy (regulamin)

PBS Polska Sp. z o.o. - WARUNKI WSPÓŁPRACY

Poniższe warunki określają zasady współpracy pomiędzy PBS Polska Sp. z o.o., właścicielem marki „Fabryka Prezentów”, zwanej dalej PBS Polska, a kontrahentami, zwanymi dalej Zamawiającymi, z którymi nie zostały zawarte odrębne pisemne umowy handlowe.

1.Minimalna wartość jednorazowego zamówienia, które PBS Polska przyjmuje do realizacji to 3.000,00 PLN netto lub 50 zestawów.

2.Podane na stronie internetowej www.fabryka-prezentow.com cenami netto i nie zawierają kosztów dostawy. Koszty dostawy ustalane są indywidualnie.

3.Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po uiszczeniu przedpłaty w wysokości 40% wartości brutto zamówienia, o ile nie zostało uzgodnione z Zamawiającym inaczej.

4.Dostarczenie zamówionego towaru następuje po dokonaniu wpłaty pozostałych 60% wartości brutto zamówienia, o ile nie zostało uzgodnione inaczej.

5.Termin realizacji zamówienia wynosi 14/21 dni. Termin może być dłuższy i wymagać indywidualnego uzgodnienia.

6.W wyjątkowych sytuacjach, w przypadku nieodstępności jednego z komponentów zestawu, zastrzegamy sobie prawo zastosowania równorzędnego zamiennika lub produktu wyższej jakości. Każda zmiana uzgodniona zostanie z Zamawiającym.

7.Reklamacje rozpatrujemy wyłącznie w przypadku ich zgłoszenia w ciągu 7 dni od realizacji zamówienia.

8.Materiały prezentowane na stronie internetowej www.fabryka-prezentow.com mają charakter poglądowy i mogę nieznacznie różnić się od produktu ostatecznego.