Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

O firmie

Zespół Fabryki Prezentów oferuje kompleksową obsługę w zakresie koszy okolicznościowych i zestawów upominkowych. Do dyspozycji Klientów są zarówno upominki dostępne w katalogu jak i wykonywane na specjalne zlecenia, indywidualne kompozycje. Oferujemy Państwu kosze okolicznościowe i zestawy upominkowe, które zaspokoją nawet najwyższe wymagania.

Nasi specjaliści stawiają na profesjonalną obsługę, rozumianą jako efektywną i elastyczną współpracę, wsłuchując się w potrzeby i będąc jednocześnie uczciwym doradcą. Dzięki temu w ciągu 15 lat rozwinęliśmy współpracę z blisko 500 szacownymi Klientami korporacyjnymi.

Stawiamy na profesjonalną obsługę, będąc do Państwa dyspozycji i służąc doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia, począwszy od projektu a kończąc na dostawie na Państwa magazyn.

Stworzyliśmy katalog Fabryki Prezentów, aby zapewnić Państwu wspaniałe pomysły na prezent.
Od tradycyjnych do niezwykłych, od klasyków do unikatów, naszym celem jest inspirowanie mnóstwem ciekawych pomysłów.

Z tysiącami najlepszych podarunków do wyboru wywołacie Państwo efekt ‘WOW’ u swoich współpracowników, partnerów oraz klientów i staniecie się ekspertem w subtelnej sztuce obdarowywania!

Oferujemy kosze okolicznościowe i zestawy upominkowe, które zaspokoją nawet najwyższe wymagania. W zależności od oczekiwań mogą się Państwo zdecydować na gotowy zestaw okolicznościowy, a także na upominki kompletowane na specjalne zamówienie.

Wychodzimy Państwu naprzeciw z unikalną ofertą – kosze delikatesowe wypełnione smakołykami, trunkami czy książkami to godne zapamiętania prezenty, zawsze doskonale dopasowane do odbiorcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl