Kontakt

Zespół PBS Polska stawia na profesjonalną obsługę, rozumianą jako efektywną i elastyczną współpracę, wsłuchując się w potrzeby i będąc jednocześnie uczciwym doradcą. Dzięki temu w ciągu 8 lat rozwinęliśmy współpracę z blisko 100 szacownymi Klientami korporacyjnymi.

Oferujemy Państwu kosze okolicznościowe i zestawy upominkowe, które zaspokoją nawet najwyższe wymagania. Przygotowujemy niepowtarzalne prezenty dla firm, wzbudzające wiele emocji paczki dla dzieci, a także specjalne zestawy świąteczne.

W zależności od oczekiwań, mogą Państwo zdecydować się na gotowy zestaw okolicznościowy, a także kosze upominkowe kompletowane na specjalne zamówienie. Wychodzimy Państwu naprzeciw z unikatową ofertą – luksusowe kosze delikatesowe wypełnione smakołykami, trunkami, książkami czy zabawkami, kosze świąteczne przekazywane bliskim z najlepszymi życzeniami czy zestawy upominkowe doskonale wyrażające podziękowania za udaną współpracę to godne zapamiętania prezenty, zawsze doskonale dopasowane do odbiorcy.

Do Twojej dyspozycji jest zespół naszych specjalistów. Wszelkie pytania i zamówienia prosimy kierować telefonicznie bądź drogą mailową.

Napisz lub zadzwoń!

PBS Polska Sp. z o.o.
ul. Warzywna 10
61-658 Poznań

Tel. +48 61 679 39 80

sprzedaz@fabryka-prezentow.com