Hot-stamping

Pozwala uzyskać metaliczne, błyszczące nadruki, imitujące złoto lub srebro, efekty holograficzne oraz szeroką gamę nadruków barwnych. Metoda podkreśla elegancję i szlachetność wyrobów.

 

 

Czytaj więcej

Personalizacja — Hot-stamping

 

Co daje nam personalizacja?

 

Personalizacja prezentu logiem firmy to doskonały sposób na promowanie marki. Może nie tylko nadać upominkom ekskluzywnego charakteru i luksusowego wyglądu, ale także  pomóc w budowaniu trwałej więzi z klientami, partnerami biznesowymi lub pracownikami. Personalizacja to doskonały sposób na wyróżnienie się i sprawienie, że prezent zostanie zapamiętany na długo.

 

Sposoby personalizacji

 

Istnieją różne sposoby na personalizację naszych koszy prezentowych. Są to między innymi: nadruk (za pomocą sitodruku lub tampodruku), grawer, tłoczenie, kartka świąteczna, karnet z życzeniami, wstążka z nadrukiem, lub hot-stamping. W stworzenie każdego z nich wkładamy serce. Dbamy, aby był przygotowywany z należytą starannością, dokładnością i profesjonalizmem, abyś mógł cieszyć się najlepszymi efektami wybranego przez Ciebie sposobu personalizacji.

 

Czym jest hot-stamping?

 

Hot-stamping to technika personalizacji, która polega na nanoszeniu metalicznego odbicia na różne powierzchnie, takie jak skóra, tektura, drewno czy plastik. Jest to proces, w którym gorące wytłaczanie, pod wpływem odpowiedniego narzędzia i temperatury, przenosi metaliczne folie na powierzchnię, tworząc trwałe i eleganckie wzory na opakowaniu Twojego prezentu.

 

Dlaczego warto postawić na hot-stamping?

 

Hot-stamping charakteryzuje się doskonałymi efektami wizualnymi. Metaliczne odbicia (złote, srebrne, holograficzne lub z dostępnej gamy nadruków barwnych) dodają elegancji i luksusowego wyglądu wybranym przez Ciebie zestawom prezentowym. Dzięki temu zyskują unikalny charakter i stają się jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie.

 

Jest to przede wszystkim trwała metoda personalizacji. Metaliczne folie dobrze przytwierdzają się do powierzchni, co sprawia, że wzory są odporne na blaknięcie i ścieranie. Dzięki temu mamy gwarancję, że personalizacja będzie utrzymywać się na produkcie przez długi czas.

 

Hot-stamping można zastosować na różnych materiałach. Świetnie sprawdzi się na skórze, tekturze, drewnie czy plastiku. Daje to możliwość pracy na wielu rodzajach opakowań, dzięki czemu możemy zastosować hot-stamping na każdym z naszych zestawów prezentowych.

 

Personalizacja zestawów prezentowych za pomocą hot-stampingu jako sposób na promocję marki

 

Personalizacja zestawów prezentowych to doskonałe narzędzie promocyjne dla firm. Dodanie logo czy nazwy firmy w postaci metalicznego odbicia na podarunkach to skuteczny sposób na zbudowanie rozpoznawalności marki i stworzenie pozytywnego wizerunku. Dzięki niej firma może wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Hot-stamping to technika personalizacji, która oferuje elegancką personalizację prezentów firmowych dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Zastosowanie trwałych efektów wizualnych zwiększa możliwości promocji marki oraz pozwala stworzyć unikalne i luksusowe upominki, które będą przypominać o wyjątkowej relacji z Twoją firmą.

 

Personalizowane za pomocą hot-stampingu zestawy prezentowe podkreślą elegancję oraz szykowność wyrobów, czym z pewnością zwrócą uwagę odbiorców oraz wyróżnią się spośród innych prezentów. Pomożemy Ci oznaczyć Twoje upominki pięknym tłoczeniem wzorów, napisów, inicjałów lub logo. Nie czekaj dłużej i już teraz skontaktuj się z nami w celu ustalenia sposobu personalizacji Twoich koszy prezentowych!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl