Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Kartka świąteczna/Karnet z życzeniami

Karnet z życzeniami to dodatkowa przestrzeń, którą możesz wykorzystać na zamieszczenie życzeń świątecznych sygnowanych logotypem firmy.

 

Czytaj więcej

Personalizacja — kartka świąteczna/karnet z życzeniami

Personalizacja zestawów prezentowych dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych to świetny sposób na wyrażenie wdzięczności, docenienie ich wkładu oraz relacji biznesowych, które nas łączą. Poprzez dodanie osobistych elementów, takich jak indywidualne życzenia, nadruki czy grawerowane logo, możemy stworzyć wyjątkowy prezent, który zostanie zapamiętany na długo.

Co daje nam personalizacja?

Personalizacja zestawów prezentowych posiada wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na wyróżnienie się, ale również pokazuje, jak dużą wagę przykładamy do szczegółów, nie zapominając przy tym o dbałości o relacje z naszymi współpracownikami i klientami. Personalizacja prezentów to także narzędzie marketingowe, które ma na celu stworzenie przyjemnych skojarzeń z reprezentowaną marką, co przekłada się na tworzenie wizerunku firmy.

Rodzaje personalizacji

Istnieje wiele sposobów na personalizację zestawów prezentowych. Oferujemy między innymi:

  • Nadruk (wykonany tampodrukiem lub sitodrukiem) — świetnie sprawdzi się na opakowaniach kartonowych.
  • Hot-stamping — za jego sprawą możemy uzyskać metaliczne, błyszczące nadruki, imitujące złoto lub srebro, efekty holograficzne oraz szeroką gamę nadruków barwnych. Ta metoda pozwala na podkreślenie elegancji i szykowności prezentu.
  • Grawer (laserowy) — jest to idealna metoda personalizacji dla materiałów o wysokiej jakości i twardości. Świetnie sprawdzi się w oznaczaniu drewnianych skrzynek i kuferków oraz powierzchni metalowych.
  • Tłoczenie — ta technika polega na wytłaczaniu indywidualnych wzorów lub napisów na powierzchni prezentu. Tłoczenie jest niezwykle trwałe, cechuje się elegancją i subtelnością.
  • Wstążka z nadrukiem (druk submilacyjny) — oferujemy również personalizację wstążek, które warto wykorzystać do ozdoby zestawów prezentowych. Satynowe tasiemki cechują się delikatnym połyskiem.
  • Kartka świąteczna i karnet z życzeniami — kartka świąteczna to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności i złożenia życzeń w okresie świątecznym. Karnety z życzeniami są bardziej osobiste niż pozostałe rodzaje personalizacji, ponieważ można zawrzeć w nich samodzielnie ułożone pozdrowienia dla współpracowników. Jest to także element długoletniej tradycji, o którym warto pamiętać.

Dlaczego warto wybrać kartkę świąteczną/karnet z życzeniami?

Kartki świąteczne oferują możliwość przekazania płynących z serca życzeń osobom, którym wiele zawdzięczamy. Dodanie kartki świątecznej z personalnymi życzeniami sprawia, że prezent staje się oryginalny i bardziej osobisty. Jest to również doskonały sposób na budowanie pozytywnych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi, co z pewnością zaowocuje pomyślną współpracą.

Personalizacja zestawów prezentowych za pomocą karnetów z życzeniami

Personalizacja to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowych i wartościowych prezentów. Daje nam ona możliwość wyrażenia wdzięczności, docenienia wkładu i umocnienia relacji biznesowych. Wybór odpowiednich metod personalizacji, takich jak nadruk, hot-stamping, grawerowanie czy kartki świąteczne z życzeniami, pozwoli nam stworzyć prezenty, które zostaną zapamiętane na długo.

Skontaktuj się z nami, aby wybrać odpowiedni sposób personalizacji wybranych przez Ciebie koszy prezentowych i zadbaj o pozytywne relacje z pracownikami!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl