Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Nadruk

Dzięki swej prostocie oraz łatwości znakowanie tampodrukiem oraz sitodrukiem umożliwia znakowanie dużych ilości w odpowiednio krótkim czasie, a samo znakowanie tampondrukiem charakteryzuje się dużą trwałością. Idealna metoda przy wyborze opakowań kartonowych.

 

Czytaj więcej

Personalizacja — nadruk

Dobre pierwsze wrażenie

 

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego warto zadbać o dobrze dobrane oraz schludne opakowanie prezentu. Stanowi ono wizytówkę, odzwierciedlającą naszą dbałość o estetykę i detale. Warto wykorzystać tę okazję do wyeksponowania marki i wyróżnienia się spośród innych. Wybrałeś już zestawy prezentowe dla Twoich pracowników? Świetnie! Teraz zadbaj o ich personalizację!

 

Co daje nam personalizacja?

 

Personalizacja zestawów prezentowych to doskonały sposób na nadanie wyjątkowości i profesjonalizmu Twojemu podarunkowi. Za jej sprawą prezent stanie się narzędziem promocyjnym marki, tworzącym miłe skojarzenia oraz przyjemną więź z pracownikami lub klientami. Jest to skuteczny sposób na wzmocnienie rozpoznawalności marki. Personalizowane opakowanie z logo firmy dodaje profesjonalizmu i elegancji upominkowi, tworząc pozytywne wrażenie i budując zaufanie do Twojej firmy.

 

Rodzaje personalizacji

 

Istnieją różne rodzaje personalizacji, jednak najpopularniejszym z nich jest nadruk, który mimo wieloletniego stażu, wciąż zachwyca swoją prostotą. Jest to łatwy sposób na dodanie wyjątkowości Twoim koszom prezentowym. Fabryka Prezentów oferuje znakowanie sitodrukiem lub tampodrukiem. Każdy z nich charakteryzuje się niezwykłą trwałością, tworząc wyraźny, niezmywalny i odporny na ścieranie lub blaknięcie nadruk.

 

Sitodruk czy tampodruk?

 

Sitodruk to technika druku polegająca na przepuszczaniu farby przez sitodrukowy materiał, który działa jako matryca. Stosowany jest do drukowania na różnych materiałach, takich jak tkaniny, papier, szkło, metal, drewno i tworzywa sztuczne. Proces ten polega na przenoszeniu farby na powierzchnię przedmiotu poprzez przecieranie jej przez sito, na którym znajduje się wzór lub logo. Jest idealnym wyborem dla osób, którym zależy na uniwersalności i precyzji kolorów, ponieważ sitodruk pozwala na precyzyjne odwzorowanie barw, dając dużą swobodę w projektowaniu i personalizacji.

 

Tampodruk również charakteryzuje się wielomateriałowością, można go stosować na plastiku, metalu, ceramice, szkle, drewnie i wielu innych. W procesie druku wykorzystuje elastyczną gumową poduszkę do przenoszenia farby z płytki drukowej na powierzchnię przedmiotu. Ta technika jest szczególnie skuteczna do drukowania na nieregularnych i trudno dostępnych powierzchniach. Jego główną zaletą jest niebywała precyzja w tworzeniu nadruku.

 

Zarówno sitodruk, jak i tampodruk są skutecznymi metodami personalizacji prezentów. Obie techniki mają swoje unikalne cechy i korzyści, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej metody druku dla Twojej firmy.

 

Personalizacja koszy prezentowych za pomocą nadruku jako sposób na promocję marki

 

Personalizacja prezentów logiem firmy to innowacyjny sposób na promocję marki, który niesie za sobą wiele pozytywów dla Twojego wizerunku. Między innymi umożliwia firmom budowanie przyjaznej więzi z pracownikami lub klientami, tworzy pozytywne skojarzenia z firmą i pozwala na wyróżnienie się spośród konkurencji. Dodaje ona także elegancji i podkreśla istotę dbałości o szczegóły w Twojej firmie.

 

Personalizacja zestawów prezentowych to opłacalna inwestycja, która przyniesie wiele korzyści Twojej firmie. Już teraz skontaktuj się z nami w celu wybrania odpowiedniego rodzaju nadruku na wybrane przez Ciebie kosze prezentowe! Czekamy na Twoją wiadomość!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl