Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Wstążka z nadrukiem

Tasiemki wykonane z wysokogatunkowej satyny o eleganckim, subtelnym połysku. Nadruk naniesiony metodą druku sublimacyjnego.

 

Czytaj więcej

Personalizacja — wstążka z nadrukiem

Personalizacja zestawów prezentowych dla klientów, pracowników i partnerów biznesowych to świetny sposób na wyróżnienie się wśród innych marek. Współcześnie możemy łatwo umieszczać wybrane wzory, w tym inicjały lub loga firm, na różnych powierzchniach. Jednym z popularnych sposobów personalizacji są wstążki z nadrukiem. To prosty, ale skuteczny sposób na stworzenie wyjątkowego prezentu, który z pewnością zachwyci!

Co daje nam personalizacja?

Personalizacja zestawów prezentowych ma wiele korzyści. Przede wszystkim stanowi oryginalny element ozdobny, który dodaje elegancji i podkreśla przywiązanie do danej marki. Pozwala na zbudowanie przyjaznych skojarzeń z firmą oraz relacji z klientem lub pracownikami. Personalizacja zwraca uwagę na naszą staranność i dbałość o szczegóły, co wpływa pozytywnie na odbiór marki. Jest to inwestycja warta zachodu, która pozwoli Twojej firmie rozkwitnąć!

Różne sposoby personalizacji

Oferujemy wiele sposobów personalizacji koszy prezentowych dostępnych na naszej stronie. Są to między innymi:

  • Nadruk — to prosty i skuteczny sposób na wzmocnienie wizerunku marki. Świetnie sprawdza się na opakowaniach kartonowych. Proponujemy nadruk sitodrukiem lub tampodrukiem.
  • Hot-stamping — polega na nanoszeniu napisów lub wzorów na powierzchnię przy użyciu gorących stempli. Daje to elegancki i trwały efekt, który może imitować np. złoto, srebro lub efekty holograficzne.
  • Grawer — to idealna metoda personalizacji dla materiałów takich jak metal czy drewno, dlatego świetnie sprawdzi się na przykład przy oznaczaniu drewnianych skrzynek.
  • Tłoczenie — charakteryzuje się subtelnością i elegancją, a do tego jest wyjątkowo trwałe, dzięki czemu przez długi czas będzie cieszyć swojego odbiorcę nienaganną estetyką.
  • Kartka świąteczna/karnet z życzeniami — warto rozważyć dodanie do zestawu prezentowego kartki świątecznej lub karnetu z życzeniami. To doskonały sposób na przekazanie współpracownikom pięknych słów i życzeń.
  • Wstążka z nadrukiem — za pomocą wstążki można pięknie udekorować każdy prezent. Satynowe tasiemki o eleganckim i subtelnym połysku możemy dowolnie personalizować za pomocą nadruku.

Dlaczego wstążki z nadrukiem to opłacalny sposób personalizacji?

Wstążki z nadrukiem są doskonałym wyborem, jeśli chodzi o personalizację zestawów prezentowych. Są estetyczne i eleganckie, a przy tym dodają lekkiego charakteru prezentowi. Co więcej, wstążki z nadrukiem są łatwe do dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Możemy wykorzystać je do umieszczenia logo firmy, nazwy lub dedykowanych wiadomości. To doskonały sposób na wzmocnienie wizerunku marki i stworzenie prezentu, który będzie nie tylko praktyczny, ale również reprezentatywny.

Personalizacja zestawów prezentowych za pomocą wstążek z nadrukiem

Personalizacja zestawów prezentowych przy użyciu wstążek z nadrukiem to skuteczny sposób na wyróżnienie się i budowanie wartościowych relacji z klientami, pracownikami lub partnerami biznesowymi. Jest to niezawodny sposób na promocję firmy.

Wybrałeś już kosze prezentowe dla swoich podopiecznych? Nie czekaj dłużej! Już teraz zamów ulubione zestawy i skontaktuj się z nami w celu wybrania odpowiedniego rodzaju personalizacji! Zadbaj o renomę swojej marki i oznacz upominki logiem Twojej firmy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl